| InnaaYY a întrebat:

Hei Salut.
La mario (pc) forever ce buton tregbuie sa apas ca sa sara mario sus (da susss).
Ca stiam un buton da nu imi mai amintesc.
funditalaughing

5 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Tii apasat butonul care ndica sageata mergi si cea cu care sari, dar apesi de mai multe ori pana sare sus de tot

| Andreeea_2224 a răspuns:

Ti apasat pe butonul care merge trept inaintea[sageata].si in acelasii timp pe butonul care sareee si el va sari din ce`in ce mai susbig grin.
Funda:batting eyelashespuppy dog eyes

| ArinaMK a răspuns:

In timp ce te duuci apesi pe butonul pe care sari si pe butonul cu care fuuuugi. atat

| Alexandru98 a răspuns:

Ca sa sari trebuie sa apesi pe Z

| ajutorul3000 a răspuns:

Mario e un psihopat!
Vizoneaza videoclipul si iti vei schimba parerea!

http://www.youtube.com/watch?v=cdM1cC08tIk&feature=feedlik

Apropo e si rasist!
Apropo din nou! Nu eu am publicat videoclipul deci si alti sunt de acord cu mine.