| pufosenieadorabila a întrebat:

stiti cumva jocul imvu?
M-i sa zis ca e misto
Dar eu am citit pe net si scria ca cica are virusi si nu stiu daca sa il iau sau sa nu il iau
Puteti cand imi dati un raspuns sa zice-ti de ce e bun si de ce nu e bun
MERCI

Răspuns Câştigător
| GumzZz a răspuns:

Am auzit multe.ca cica ar fi virusat dar eu il am instalat de mult timp si nu mi s-a intamplat nimic rau la calk... oricum merita sal downloadezi e un super joc e ca o a doua viata. Faci credite(bani) ii investesti pe haine sau room iti poti face o groaza de prieteni etc

1 răspuns:
| beibii_3765 a răspuns:

Da si eu am auzit ca este virusat
In jocul acesta, IMVU, trebuie sa investesti bani pentru a avea un avatar tare.