| AnTTonYa a întrebat:

Stiti jocul acela IMVU? Ei bine, baga virusi? De unde-l pot lua ca sa nu-mi bage. (Scuze ce categorie dar e cea mai vizitata.). Cel mai bun raspuns primeste funda! ☺

3 răspunsuri:
| ShimmEr a răspuns:

Eu joc si iti pot spune ca este "clean" si il poti lua de pe site-ul lor www.imvu.com

| CătălinaElenaT a răspuns:

Heyy. Poti lua jocul de pe google...nu baga virusi.

| deea_2235 a răspuns:

Nu nu baga virusi cei care zic asa o zic ca sa te sperie virusii ii iei d p net d p orice site daca nu ai un antivirus bun il poti descarca deaicea:http://it.imvu.com/