| Celceintreaba35345 a întrebat:

Sunt in cl a 12a si umeaza sa fac poze pentru un album. Am vorbit cu niste absolventi ai liceului la care sunt eu si au spus ca pentru pozele de album (nu cele pentru diploma, la alea stiu ca trebuie sa porti camasa alba etc. ) poti sa te imbraci cum vrei pentru ca sunt doar pentru cei din clasa ta. La voi cum e? Adica voi cum v-ati imbracat/ imbraca sau cum sa ma imbrac eu (sunt baiat)?

3 răspunsuri:
| Andreea2203 a răspuns:

Păi,pentru albumul clasei din câte știu eu, poți să te îmbraci cum dorești doar e albumul care îți rămane ție amintire. Cele cu diplomă întradevăr că cer niște condiții vestimentare dar în cazul albumului te îmbraci cum vrei tu.
Sper ca te-am ajutat?

| aXy99 a răspuns:

In camasa alba sad

| Andreeush a răspuns:

Îmbrăcate frumos, totuși acele poze vor rămâne amintiri.