| ancutza_2191 a întrebat:

Sunt clasa a 12a si nu stiu cu ce sa ma imbrac pentru pozele de album... problema este ca am 1, 74 inaltimea si 52 kg. Cu ce imi propuneti sa ma imbrac? de preferat si poze happy. Mersi

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Daca le faceti acum, poti sa te imbraci cu un costumas dintr-un material mai plinut-sacou si fusta- si o percehe de pantofi cu toc si o poseta+plus bijuterii sau poti opta pentru o rochie pana la genunchi si cu maneci scurte, in care sa stai la pozele din interior, iar in exterior sa porti pe deasupra un pardesiu mai elegant. De asemenea, opteaza pentru pantofi cu toc si poseta din piele plus un set de bijuterii din aur sau argint. daca le vei face in vara, o rochita nu foarte sexi, xa esti la scoala, ci asa, cu o lunggime medie si un decolteu nu foarte adanc, o pereche de sandale cu toc si o poseta chic plus bijuterii. Eu sunt tot clasa a 12a si pozele de album le voi face la sfarsitul lunii mai.

| LauraEU a răspuns:

Intra pe lookbook.ru si acolo gasesti happy trebuie sa cauti cam mult pentru a gasi tinute pentru asa ceva dar merge happy