| lunarwolf a întrebat:

Hei, TPU!
Va rog sa ma ajutati cu ceva.batting eyelashes
Am nevoie de bani urgent. Pana la vara trebuie sa fac 800 RON.
Dar cum? Am doar 14 ani.
Am inceput sa fac friendship bracelets, dar nu iese mare lucru din ele...

Deci, cum pot face bani?

4 răspunsuri:
| Freddy22 a răspuns:

Daca doresti sa faci bani poti opta pentru urmatoarele metode:

1.Prostitueaza-te (daca arati si bine ai sanse mai mari sa faci bani)
2.Angajeaja-te carand la liza in orice centru comercial cunoscut de tine
3.Vinde-ti din lucruri
4. Daca esti talentat, iti poti folosi acel talent pentru a face bani.

Vreau sa spun ca am vorbit foarte serios si sper ca te-am ajutat

| Enma a răspuns:

Cum ai putut sa pui aia varianta 1? e clar esti baiat... aia trebuia sa o pui ultima in cel mai rau caz de disperare crunta!

| blueorange1302 a răspuns:

Pai cred ca a patra varianta e cea mai buna si nu stiu zic si eu ca poti sa ceri bani pentru mancare de la parinti ca te apuca foamea pe drum si tu ii strangi acolo in pusculita

| lunarwolf explică:

@Freddy22...tie ti se pare ca prostituatele arata bine?laughing
Nici in caz extrem n-as apela la asa ceva. talk to the hand