| Lokii a întrebat:

:*Vreau si eu niste porecle! Pentru mine si inca 3 prietene!
Pe mine ma cheama Madalina iar pe ele : Lavinia, Miruna si Dianatongue
Nu trebuie sa vina neaparat de la aceste nume! Please, cat mai repede!:*
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Madalina- Mada, madi, lia, ada, ina, dalina
Lavinia- Lavi, lia, ini, avi
Miruna- mira, miru, runa, iru
Diana-dia, iana, ana, diu, did, didu, didus
Sper sa-ti fie de folos. Funda?:d

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Madalina- Lina, mada, daLi, dina, madutza, mady, madelutza.

Lavinia:nina, vini, Lavi, Lavinuta, avina
Miruna: Miri, mira, miru, miruta, imi mirinuta. Sper ca te am ajutaThappy Pa, pa

| LoReDaNa a răspuns:

Pai de ex: mie mi se mai spune iepurash :X:X ca sunt energik sh f. zambareata, coly nu stiu de la ce vine dar asa mi se spune de cand eram mik...

didi, miru,
nu stiu... etc

iepurash sh coly sunt cele mai tari:X:X

funda?

| Pyssaa a răspuns:

Pentru madalina : madaloasca, malina-zuzulina, madutzu, mady, medelina
pentru lavinia: Lavinus, Lavsa, Lavinusa-gainusa
pentru miruna: miru, mirutz, mira

| VampDiaries a răspuns:

Tu poti sa fii Mindia. Iar ele: Lavyncik, Amira si Dienuțu.

| Masochista a răspuns:

Madalina-medeline
lavinia-lavy
miruna-miry,miru
diana-didi
dar daca nu vrei porecle de acest gen :placintica, biscuu:X', bunny sper ca itit este de folos!