| cocojambo_4190 a întrebat:

Hei va rog eu mult.cine stie un banc. dar sa nu fie dupa NET!big grin
sa fie original.big grin
dau fundita.big grin

Răspuns Câştigător
| Nobody_1210 a răspuns:

Un apel telefonic la o agentie de turism:
- Faceti excursii in Egipt?
- Da, desigur...
- Spuneti-mi, va rog, ce statiuni balneare sunt acolo?
- Sharm-el-Sheick, Hurgada, Taba, Nuveiba...
- Stop... Nuveiba. Nuveiba e bine!
- Cand doriti sa plecati, cate persoane?
- A, nu, nu plecam. Noi doar rezolvam integrame...

4 răspunsuri:
| sweetydeea a răspuns:

Era odata la un bal o mama si o fiica. La care vine un baiat si o intreaba pe fata : " Domnisoara, dansati?" La care ea :" nu ca ma vede mamawinking" El : " Dar bomboane mancati?" Ea : " si eu si mama" laughing Daca ti-a placut love struck funda p[lss[-O

| Draghicieladenisa a răspuns:

Eu stiu, eu stiu. E 100% facut de mine. E cam asa: "Intrebare: Cu ce echipa de fotbal tine SpiderMan? Raspuns: Steaua" (deoarece costumul lui e ros'-albastru)

| Izzaabellaa a răspuns:

Era odata bula la scoala
profa ii zice:ba bula tu stii ce e patria?
bula:NU
profa:esti prost
tot profa:vasile zine u ce e patria
vasile:patria este mama noastra
profa:bravo vasile
tot profa: bula acu zine u ce este patria daca ai inteles
bula:patria este mama lu vasile
profa:ba boule patria e si mama ta
bula:inteles
profa:ce ai inteles ma?
bula:ca sunt frate cu vasile

| BiancaTPUro a răspuns:

Sper sa-ti placa: Doua bufnite pe o creanga... una sta si cealalta doarme. Cea care nu doarme ii spune la bufnita care doarme: Buhuhuhuuu! Cealalta : Buhuhuhuuu la mata ca m-ai speriat!