| Belllla a întrebat:

Hei.
Vara asta merg in Eforie Nord. Cum e parcul de distractii de acolo? Adica, are chestii nebunesti sau e ceva plictisitor?

2 răspunsuri:
| HartaLumii1966 a răspuns:

Daca vrei nebunie si distractie iti recomand Aqua Magic din Mamaia.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Mai bine mergeai in Mamaia, ca in Eforie Nord sau Sud ( nu conteaza ) nu prea ai cum sa te distrezi, dar acum, na, daca te duci acolo, exista si tobogane din alea cu apa, dar cel mai tare e la Mamaia. puppy dog eyes