| pryncesSs a întrebat:

Hei` happy. vreau si eu o compunere cu titlu "Cartierul meu ". dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci singura aceasta compunere
si daca nu ai idei te inspir eu
ce zici daca in compunete ai povestii despre vecinii tai, despre prietenii tai de acolo
despre cateva locuri semnificative pentru tine din acel cartier
daca ai spune ce faci tu in timpul petrecut acolo
sigur vei stii ce sa spui doar e locul pe care il stii cel mai bine
ca sa iti iasa mai bine acea compunere trebuie sa bagi si cateva expresiii si descriere
sau o alta idee ar mai fii sa iti imaginezi un cartier de vis, un cartier in care tu ai vrea sa stai

1 răspuns: