| dydylush a întrebat:

Heiikiss Credeti in dragoste pe net? vreau mai multe raspunsuriibig grin

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Salut! Sa stii ca, cred in relatiile pe internet. Unele dintre ele (sunt destule exemple concrete)s-au transformat in mari povesti de dragoste si s-au finalizat cu intemeierea de familii soilde dar pe de o parte Simti nevoia sa ai pe cineva langa tine fizic si moral.

2 răspunsuri:
| Vladuţ_1894 a răspuns:

Eu credbatting eyelashes dragostea mea am gasit.o pe net whistling

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Depinde cu ce persoane vb. asa da se poate.