| Elena1994 a întrebat:

Heii TPU!Credeti in dragoste la prima vedere?Fuunda!:d happy

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Sincer Nu cred, deoarece mai intai trebuie sa cunosti o persoana inainte sa ''te cuplezi'' cu ea, de exemplu in ziua de azi, baietii sa zicem, cum vad o fata ''buna'' pe strada, gata calare pe ea...ma rog, aproape toti, mai exista si baieti normaliwinking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar nici in dragostea de lunga durata nu cred.

| sekretik a răspuns:

Da,exista deoarece eu asa am patit si deja sunt un an impreuna cu persoana iubita.Sentimentele sunt reciproce.iti spun ca poate fi dragoste la prima vedere.

| Iulia29 a răspuns:

DA! E posibil ca sa intalnesti pe cineva. odata. si pur si simplu privirea acelei persoane sau poate zambetul (sau altceva) sa te faca sa te indragostesti cu adevarat!