| Deea_1478 a întrebat:

Heii

Cum faci capsuni pe TRANSFORMICE?

dau FUNDA! cat mai repede happy

Răspuns Câştigător
| īƶƶū a răspuns:

La transformice sunt niste room-uri pe care faci capsuni room-urile:286637850, 286637384 astea sunt room-urile pe care le stiu eu si pe care faci capsuni.pe primul room trebuie sa tot apesi butonul S. FUNDA?

31 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Ii cumpari sau...Nu-ti recomand...Folosesti hack.Doar asa se poate! Sunt ajutor de moderator *in curand moderator* si am intrebat adminii.Doar asa se poate dar daca folosesti hack ai perm ban.

| Alecsa a răspuns:

Eu am facut 20 de capsuni pe un room.
Atat stiu.happy

| Deea_1478 explică (pentru Alecsa):

Ce room?puppy dog eyes

| Alecsa a răspuns (pentru Deea_1478):

Nuprea mai stiu, intreb astazi cativa prieteni si imediat ce aflu iti spun.happy Dar poti numai 20 de capsuni atat.

| Deea_1478 explică (pentru Alecsa):

Ok mersi happy

| Deea157 a răspuns (pentru īƶƶū):

Te rog frumos imi spui si mie cum intru la aceste room-uri!

| īƶƶū a răspuns (pentru Deea157):

Scrii /room si nr ala dar acum nu cred ca imi merge

| anonsiam a răspuns (pentru īƶƶū):

La prima trebuie sa tot prinzi branze?

| īƶƶū a răspuns (pentru anonsiam):

Nu. m-am uitat si nu mai e valabila chestia asta cu capsunile

| anonsiam a răspuns (pentru īƶƶū):

Aaa. Deci de asta nu`mi mergea. Multumesc oricum

| JocuriUS a răspuns:

Iti dau eu un server unde faci foarte usor sunt eventuri zilnic intra pe www.ledformice.com

| xInessix a răspuns (pentru īƶƶū):

Taree happy

| XdCoCaInExD a răspuns (pentru īƶƶū):

Daca chiar se intamla asta t-i-as da 10 funde

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Fara suparare deea dar nu stiu dc te-ai grabit sa-i dai funda cand nici macar nu stiai ca merg sau nu salile alea -.- ma rog uite un raspuns de nota 10:
1. Poti sa-ti descarci Transformice Hack Generator de pe site-urile astea gen MediaFire
2.Sau poti sa descarci Cheat Engine 6.2 sau 6.3 si uite fb-ul meu Andreea Predi ma contactezi la adresa asta si iti voi zice etapele ca sa obtii o gramada de branze si nici macarnu vei mai avea nevoie de fraises dar ca sa poti sa accesezi hackurile iti trebuie transformice descarcat ceea ce e simplu pentru ca se descarca direct de pe siteul jocului apesi pe poza aia din dreapta cu un soricel intro cutie si apesi pe primul rezultat si gata sper ca te-am ajutat smug

| anonsiam a răspuns (pentru īƶƶū):

Acum, in prezent, anul 2014, mai functioaneaza aceste room-uri?

| denisik32 a răspuns:

Pentru a putea sa faci capsuni pe anumite room-uri trebuie sa fiti un numar de soareci? spuneti-mi exact va rog.

| denisik32 a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Da dar tu il ai descarcat? sigur nu are virusi? as vrea si eu sa-l descarc.

| Eli2508 a răspuns:

Daca mai vrei capsuni si acum sa stii ca numai merge sala si le poti cumpara de la magazin.
Apesi pe butonul cumpara fraises si alegi cate fraises vrei si dupa faci ce scrie in acea pagina care iti va aparea cu sms.

| Megamatteo a răspuns (pentru Alecsa):

Ai facut prin unul din room-uri dar acesta a mers doar pe 2012 din pacate sad

| VioletaCalota2003 a răspuns (pentru īƶƶū):

La primul room imi da o sala obisnuita...Sigur mai sunt valabile?
Am vazut pe Youtube mai multe variante inutile! Exista ceva valabil si pentru 2015? Inafara de SMS si cumparat cu bai reali?

| VioletaCalota2003 a răspuns (pentru Alecsa):

Si mai merge?

| VioletaCalota2003 a răspuns (pentru JocuriUS):

Ledformice e exact Transformice

| VioletaCalota2003 a răspuns (pentru XxLarysukaxX):

Nu exista.Asa imi arata cand incerc sa afisez

| WantedBoy23 a răspuns:

Scrie www.heromice.com ai 99999999999 branze

| XxLarysukaxX a răspuns:

Mă, da acum. Acum, când Tfm e schimbat, cum?straight face

| Oradea_Elisa_1978 a răspuns:

Pai sunt site-uri cuare iti da capsuni

| Chitic_Florin_1991 a răspuns (pentru īƶƶū):

Pai si cum intru sa vad toom-urile

| Antonio_Iuly_1997 a răspuns:

Nu stiu eu

| Dece1212 a răspuns (pentru īƶƶū):

Cum te duci pe un room?