| anonimaaa_1370 a întrebat:

Heii big hug stiti cumva daca la programul Photoinstrument de modificat poze daca trebuie neaparat sa cumperi "registrion key"? Fiindca am modificat o poza si la fiecare minut tot imi aparea acolo.si dadeam "later". apoi am dat sa o salvez si nu ma lasa deoarece nu aveam acel cod crying( Fundoiii maree :*

Răspuns Câştigător
| Beastboy a răspuns:

Pai ori faci ce zice sataninside ori mai bine iti iei alt program de trucat poze (photobrush, photo editor-e bun pentru modificarea tenului si a detaliilor, photoscape) eu le am pe toate si ies poze chiar bune. ramane sa inv sa le folosestiwinking mult noroc

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cod pentru phtoinstr 3.0: 02-UYNOGJIG., serial pentru PhotoInstrument v1.0 Registration Key: 06-BUSEIFYC, vezi care ti se potrivesc sau daca nu incearca aici www.serials.ws