| anonim_4396 a întrebat:

Sall am descarcat de pe net programul de modificat poze photoInstrument si nu pot salva podele.cine ma ajuta sa le salvez? funda si vot plizzz rapid

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu ai programul FULL cu licenta ->nu poti salva pozele! iti trebuie un crack ceva sau licenta.

| doarEu001 a răspuns (pentru neluL):

Pentru full version trebuie sa platesti?

| neluL a răspuns (pentru doarEu001):

Pentru full version trebuie sa-ti dau eu programul daca te intereseaza prin pm!(in principiu DA trebuie sa platesti licenta)

| Tuitiiii a răspuns:

Buna! si eu am big grin. pai fi atenta.happy. dai acolo pe departat imaginea, la - si o departezi pana este toata, apoi dai ''Print Screen'' te duci in paint si dai ctrl+v si dai save, dupa ce dai crop pe imaginea care vrei sa o salvezi! bafta!>big grin

| COsty26 a răspuns:

Mda daca nu il ai FULL ia-ti unul pentru ca cine stie cand iti trebuie programul cel mai bine funda?