| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii.descrieti`va si voi big grin va rog kiss. Fundaaaaa:X

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Sunt nici inalta nici scunda ( adica intre 1.60-1.70 ), par blond inchis, ochi verzi, imi place mulltttt shoppingu` si ciocolata laughing, inghetata si pizza :X.am o prietena ffft buna & i love it :X
P.S. am 14 ani big grin si hobby-ul meu e desenatul si messenger-itul laughing

2 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Cand aud "descrie-te" nu ma gandesc la fizic, dar am sa zic cateva.Sunt inalta(cel putin pentru varsta mea, 13 ani si 1, 67)am ochi caprui par saten inchis cu suvite blonde, si sunt un pic mai plinuta, dar nu ma deranjeaza :3.Ca personalitate,ei bine,vad altfel viata, ca pe ceva urat, dar inca nu imi doresc sa mor.Sunt usor narcisista laughing foarte amuzanta,dar asta datorita maturitatii,in general stau mai mult cu adultii si imi place compania lor,toata lumea imi zice "Amina(nume ciudat, ma rog)cand vorbesc cu tine, nici nu zici ca ai 13 ani."Adevarul e ca da, sunt poate prea matura, daca aveam inca 4 puncte IQ eram un geniu, asa am doar un iq foarte superior laughing, asa se numeste.In general mi se zice ca sunt desteapta(uite,nu lua astea ca pe laude,nu-mi place sa ma laud dar daca u mi-ai zis sa ma descriu asta e laughing),si la glumele mele rad mai mult adultii,ca fac glume de oameni mari,asa le zice, care au o noima, nu cum fac unii copii care injura si vai vai ce amuzant.Sunt batausa,recunosc, si foarte baietoasa, deci majoritatea prietenilor sunt baieti.Nu am fite sau altceva,ce e ciudat,toti oamenii se descarca sufleteste la mine,cauta sfaturi sufletesti la mine,pana si baieti(care sunt rai,adica gen se dau mari si tari)vorbesc de toate cu mine,deci isi arata latura neinapoiata, cea spirituala. Oamenii mi se deschid ca si cum as fi jurnalul lor, imi zic dif probleme si stiu ca pot sa tin un secret.

| Mălinuşaaa explică:

Moov@ mie mi se pare ca esti prea matura pentru varsta ta laughing adica parerea mea big grin.eu la 13 ani imi faceam mai multi prieteni de varsta mea si incercam sa ma distrez laughing oricum mc pentru raspuns kiss big hug