| dydylush a întrebat:

Care e cel mai tare Mo sau Focalaughing? Dau fundaaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Mo e mai amuzant spune mai multe prostii dar Foca e mai intelept.
In orice caz amandoi sunt grozavi si "serialul"(sau ce e) e super.

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Din câte am observat, majorităţii îi place Mo. Mie îmi place mai mult FOCA.

| TheWorstNightmare a răspuns:

Mo, e mai amuzant si vorbeste cam urat, FOCA mai injura si el, dar nu asa rau ca Mo. Mo vorbeste numai din prostii. Eu zic ca FOCA e mai tare.

| shanela a răspuns:

Mo face tot serialu' da si foca are niste cuvinterolling on the floor

| HoWHigh a răspuns:

Mo (funda)