| anonimaaa_1370 a întrebat:

Heii.imi putesi da va rog niste programe de midificat poze. dar sa fie bune sa poti modifica tenul si multe altele.va rogbatting eyelashes puppy dog eyes. Fundaa kiss :X big hug

6 răspunsuri:
| pink_7086 a răspuns:

Eu folosesc photo instrument...e destul de bunwinking

| miugelz a răspuns:

Photoshopul. parerea e ca este cel mai bun din toate punctele de vedere. Funda?:*

| anonimaaa_1370 explică:

Pink.dar tu ce versiune ai.si ce registrion key folosesti? big grin plizz
funda :*:*:*

| briquette a răspuns:

Eu folosesc phtoscape si/sau photoinstrument sunt bunewinking

| Bya_6882 a răspuns:

Photo instrument
sh photo scape sunt ff bunebig grin

| anonimaaa_1370 explică:

Heii.dar voi cei care folositi photoinstrument de unde ati luat registrion key in afara de a`l cumpara straight face :* fundabig grin