| Amy_3623 a întrebat:

Heii :*. Imi spuneti sh mie niste statusuri faine puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Ai intalnit o fata,cu trupul perfect si suflet de copila. Nu purta nici un regret,nu purta nici o vina .

Iţi privesc ochii . Sunt ca două scene unde se joacă personaje diferite .

Am pornit cu mâna goală spre lacăte închise . Călcând pe orgolii, arzând zeci de foi scrise !

Nimeni nu e perfect .dar micile diferente ne fac unici

Te plangi ca lumea nu te mai iubeste,dar n`ai habar.Ca tot ce ti se intampla acum e normal.Sunt doar simple consecinte,cei dragi dispar.Cand esti avar,sentimente apar mai rar!

Nu exista oameni care nu iti plac , doar oameni care te oftica.Nu exista vise doar planuri pe termen lung.Nu exista speranta doar vointa bine pusa la punct.

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

Orice drum petrecut e mai frumos in doi !

Domnisoara albastra amarui, pune-ti poftele in cui. Spuneai ca esti libera, defapt tu esti a numanui.

Cuvinte in capcana pana seara tarziu, asta e menirea mea, sa cant, sa rad, sa scriu.

Şi cum niciodată nu ai vrut să mă faci să plâng. Mi-ai fost mereu alături . !

Cand Te Pierzi In Lumea Viselor , Gaseste Intotdeauna O Cale De Scapare Si O Umbra De Iubire.

Nu mai zic nimic, inchei aici ca doare, Dac-ar fi sa curga lacrimi, sa curga ale tale...

Urasc cand trebuie sa raspund : " NIMIC ! " , cand de fapt as vrea sa spun atatea .

• Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu`l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

Eu astept un semn sau poate un mesaj cu 'imi e dor' ,timpul trece tot mai greu si simt ca mor .

Câteodată îmi place să cred că marea e doar a mea. Si de multe ori îmi doresc si eu să fiu ' m a r e a ' cuiva.

Zambesc,imi aprind tigara,te privesc.Spun ca plec tu imi zici "te iubesc". Eu n-am de gand sa stau in preajma ta. Mult rau mi-ai facut ca sa mai pot sta!

Sunt locuri in sufletul meu pe care am fost nevoita sa le-ncui...macar pentru un moment as vrea sa le pot arata oricui.

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Cum vrei tu,poate nu vreau eu!Si daca o sa pleci , Stiu ca o sa te intorci din nou Noapte dupa noapte si zi dupa zi...Candva,undeva tot ai sa revii !

Imi zice "hai sa ramanem amici",ce cliseu, ce cuvinte mici!

-spun ca nu-mi pasa, mie imi pasa sa sti !spun ca plec, da o sa ma-ntorc intr-o zi !spun ca nu mi-e dor, sincer mi-e dor !spun ca sunt ok cand de fapt nu-mi e usor !

Ai pus prea mult suflet,nu-ti face corectie n-ai gresit cu nimic,ia-o ca pe o lectie.

Chiar daca stiu ca ma minte, prefer sa il cred decat sa simt ca il pierd...

Şi dacă tu mă urăşti,ce ?! Prietenul tău sigur mă iubeşte !

Stii ca e fara control si totu` se admite . Faci ce vrei, cand vrei, fara sa te complici . Fara regrete, fara defecte, fara idei preconcepute. Doar clipe frumoase` si placeri Mai multe !

• Am invatat acum din stilul meu discret dar direct, ca suntem atat de diferiti . Da` ne completam perfect !

Oare . Fără ea ai fi la fel? Da` . Oare . Fără ea te`ai simţi altfel? Căci dacă e departe nu te mai simţi întreg` Spui: `Pune-o într-o mie de fete că tot pe ea o aleg !

• Uneori am impresia ca nu mai pot,
Uneori simt ca bat pasul pe loc.
Si atunci cand sunt pe punctul de a renunta .
Apari tu in viata mea,
Imi redai speranta .
Si impreuna pornim pe un drum necunoscut .
Un drum plin de neprevazut .
Cu lacrimi , zambete, necazuri, bucurii.
Visand la un loc doar pentru noi,
Un univers in doi.
Eu, tu , noi fac parte din mine ,
Si fara sa stiu de ce simt ca nu vreau sa se mai termine.
Promite-mi ca nu ma vei lasa vreodata sa plec ,
Promite-mi ca ma vei indrepta cand gresesc,
Promite-mi ca ma vei ridica cand voi pica.
Iar eu in schimb iti promit un loc pe veci in inima mea.

Tu si eu , impreuna mereu.Vom trece peste greu,vreau sa ramai numai al meu.

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi .Îţi pare rău,şi mie,da nu te mai vreau înapoi.

•Au fost momente cand am plans,dar mi-am dat seama ca nu trebuia sa regret nimic•

Au trecut problemele au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei.•

Aş vrea să ţină capul sus tOate prietenele mele ,Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!

Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti ...e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!

Tot ce pot face pentrul prietenul meu este sa-i fiu pur si simplu prieten.Nu am averi cu care sa-l rasplatesc.Daca el stie ca prietenia lui ma face fericit,nu va dori o alta recompensa.In asta consta maretia prieteniei...

Prietenii cei mai apropiati sunt cei care inteleg cel mai bine ce e cu viata noastra, carora le pasa de noi la fel ca si noua,care ne sunt alaturi la succese si la esecuri, sunt cei care rup farmecele asupra singuratatilor noastre.

Prietenia inseamna iubirea suprema, cel mai valoros lucru, cea mai deschisa comunicare...adevarul cel mai sever,cel mai sincer sfat si cea mai mare comuniune de ganduri de care sunt capabili femeile si barbatii .

Prietenia se masoara doar in amintiri,voie buna,liniste si iubire...

Voi fi mereu langa tine si am sa te sustin Am sa fiu langa tine in problemele care vin Caci ai nevoie de mine,de dragoste si afectiune .

Spune`mi mie ce probleme ai ca te inteleg... sh eu am trecut prin multe poate reusesc sa leg o intamplare de alta sh sa realizez ca noi am fost facute ca sa traim amandoua.

Exista aceea persoana care te schimba atat de mult...incat iti este imposibil sa iti mai aduci aminte cum erai inainte ca ea sa intre in viata ta .

Am cea mai buna prietena Din intreaga lume Imparte cu mine si rele si bune Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange love struck .

Un prieten ADEVARAT stie care este realitatea vietii tale. Un prieten OARECARE, cand te viziteaza, actioneaza ca un invitat. Un prieten ADEVARAT deschide frigiderul si ia ceea ce are nevoie. Un prieten OARECARE gandeste ca prietenia s-a terminat dupa o discutie aprinsa. Un prieten ADEVARAT stie ca nu exista prietenie fara lupta. Un prieten OARECARE spera ca intotdeauna esti acolo pentru el sau ea. Un prieten ADEVARAT intotdeauna va fi acolo pentru tine...

Prietenii au ceva ce iti lipseste...de pilda optimismul.Ei te fac sa simti ca totul va fi bine in lume cat timp iti vor sta in preajma.Kilometri obositori trec repede si ii parcurgi mai vesel, mai usor.Si lumea-ntreaga pare mai senina cand ai un prieten drept insotitor.Prietenii cei mai apropiati sunt cei care inteleg cel mai bine ce e cu viata noastra, carora le pasa de noi la fel ca si noua,care ne sunt alaturi la succese si la esecuri.

Ca merita tot ce e mai bun. Trecutul e trecut viitorul conteaza acum .Daca as putea i-as da parte din mine. Vreau sa o vad zambind, urland de fericire. Se spune ca putem s-o luam de la capat, Sa dau peste amintiri asa doar in treacat. Ca astazi cazi,te ridici,maine-ti trece .Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste. Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC .

Odată de mă săruti , toată viata nu mă uiti , cat esti tu de smecherit,ca mine n`ai intalnit .

Pentru că ea a fost cea care a ştiut mereu să`mi spună ce alţii nu indrăzneau! big hug .

Cand nu mai am putere inchid ochii si realizez ca prietenii mei imi sunt energia mea!love struck.

Prietenii sunt cei care`tsi sunt aproape. Nu` cei care te barfesc pe la spate. atunci cand tsi`e greu, iar ceilaltsi` au plecat cel ce ramane cu tine e adevarat`day dreaming!

• Ea nu vorbeste cand` trebuie sa asculte.Ea nu renuntSa cand` problemele sunt multe.:]•

Tot ce faci,fa fara regrete.Treci peste reguli,uita de concepte smug !

Chiar de`ar fi greu,tot as zambi!De`as fi plina de probleme,tot as glumi!Pentru ca stii ... viata e grea si lumea e rea!Cum as putea sa rezist daca nu m`as purta asa? love struck .

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` happy .

Fără posesiuni, succes, faimă, cine eşti? Nu ştii. Eşti numele tău, eşti prestigiul tău, eşti faima ta, puterea ta. Dar în afară de astea, cine eşti?raised eyebrows.

✖ După cât ne putem da seama, singurul scop al existenţei umane e să aprindă o lumină în întunecimea fiinţei. ✖

Viata poate fi inteleasa doar privind in urma ,dar poate fi traita doar privind inainte happy .

Nu pierde timpul cu cineva care nu este disponibil sa si`l petreaca cu tine! smug.

Nu` i pasa,nu pare trista,nu pare perfecta . .e plina de viata,da` fara chef . .nu vede ce nu vrea,n` aude ce nu` i place.oh go on.

»Aparitia ta intOarce capete , aparitia meea suceste mintzilee «

| madalyna a răspuns:

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarwinkingO ard in mod bizar ca bomba in buzunarwinking Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece ... asa se spune .dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

niciodata nu e prea tarziu ! t0ate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu ! cand toti prefacutii se prefac ca stiu . ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa,doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum.poate am pierdut ce aveam…ptr altcva mai bun

Nu inghit in sec .Inghit in demisec .Urmatoarea lege o astept direct . Ma exprim sa intelegi mesajul . Eu nu-s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbajul!

Am invatat sa am rabdare ca totu-ti iese /Atunci cand nimeni nu te crede instare

Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios.Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc?Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Petrece-ti timpul cu cei care iti demonstreaza ca si ei vor sa si-l petreaca cu tine

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza,Lasa"!

O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai !

"`. Chiar de-ar fi greu . Tot as zambi! De-as fi plina de probleme . Tot as glumi! Pentru Ca stii . viata E grea si lumea e rea! . Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?

Uita ca am fost candva viata si sufletul tau,uita noptile cu mine,uita si sarutul meu!

• Pr0fita d` fiekre clipa.ca`n fiekre paradis exista cate`o ispitalove struck

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor !

♥Inchisa`ntre patru pereti . Aud` km` singur tu te certsi `!Regrete, lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine , asa ca PLEACA, binee?

Ma uit pe geam si vad cum totul se prabuseste in jurul meu.nu mai esti tu...inseamna ca nu mai sunt nici eu...

am ganduri interzise. dar mie imi sunt permise si in realitate nu doar in vise.Nu mai sunt aceea care eram acum zabesc atunci plangeam

[devil]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[;X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:.]~

BRAIN is the engine of your body, but HEART is the engine of your life.

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste,Asculta dar nu crede,Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ●

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Esti jalnica si o sti prea bine!Nu ma ura kcasunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine,chiar si cand e cu tine!

Le tine pe restu la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vre-o zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.

Ce crezi ca ma faci geloasa? Nuu fraiere, nu ma intereseaza.Si ce crezi? nu-mi pasa nici de tne, nici de ea, esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta !

Stii ca nu stau dupa noroc . Si daca vreau sa iasa fum . Stiu unde sa dau foc

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta .Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Sunth gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea.Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea.Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad".Si Totusi Te Simt Cum Ma Inujri In Gand.

Daca ptr un moment ai crezut cu o vei distruge. uite`o dupa putin tp: zambeste si e dulce

"•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi...

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

Cazi, te ridici, tot ce zici, e rabdare.Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.Dai tot ce ai, si ce n-ai, totusi pare.Ca nu te descurci sa ii pui lumea la picioare.

Spune-ti doar atat "nu-mi pasa" oricarei lovituri ce se iveste-n viata.Invata ca sentimentu-i pur cand e reciproc.Ca dragostea e foc,stinge si uita acest joc.

Vezi tu ? Momentan nu am chef sa privesc in jur ! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur !

Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie,iar fiecare spin e o realitate…

Da, Da, Da ... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta ! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla

| madalyna a răspuns:

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu. Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarwinkingO ard in mod bizar ca bomba in buzunarwinking Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece... asa se spune.dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca stiu. ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa, doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

Nu inghit in sec.Inghit in demisec. Urmatoarea lege o astept direct. Ma exprim sa intelegi mesajul. Eu nu-s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbajul!

Am invatat sa am rabdare ca totu-ti iese /Atunci cand nimeni nu te crede instare

Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios. Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc? Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Petrece-ti timpul cu cei care iti demonstreaza ca si ei vor sa si-l petreaca cu tine

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza, Lasa"!

O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai!

"`. Chiar de-ar fi greu. Tot as zambi! De-as fi plina de probleme. Tot as glumi! Pentru Ca stii. viata E grea si lumea e rea! Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?

Uita ca am fost candva viata si sufletul tau, uita noptile cu mine, uita si sarutul meu!

• Profita d` fiecare clipa.ca`n fiecare paradis exista cate`o ispitalove struck

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!

♥Inchisa`ntre patru pereti. Aud` km` singur tu te certsi `! Regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine, asa ca PLEACA, binee?

Ma uit pe geam si vad cum totul se prabuseste in jurul meu.nu mai esti tu...inseamna ca nu mai sunt nici eu...

am ganduri interzise. dar mie imi sunt permise si in realitate nu doar in vise.Nu mai sunt aceea care eram acum zabesc atunci plangeam

[devil]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[; X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:.]~

BRAIN is the engine of your body, but HEART is the engine of your life.

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste,Asculta dar nu crede, Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut! Prin cate am trecut, si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

• Unii nu ma suporta ●.Ii tratez cu indiferenta ●. Orice s' ar intampla ●.Voi zambi intotdeauna ●.Si nu ma vσi schimba ●

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Esti jalnica si o sti prea bine! Nu ma ura ca sunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine, chiar si cand e cu tine!

Le tine pe restul la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.

Ce crezi ca ma faci geloasa? Nuu fraiere, nu ma intereseaza.Si ce crezi? nu-mi pasa nici de tine, nici de ea, esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta!

Stii ca nu stau dupa noroc. Si daca vreau sa iasa fum. Stiu unde sa dau foc

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta.Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Sunth gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea.Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea.Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad".Si Totusi Te Simt Cum Ma Inujri In Gand.

Daca pentru un moment ai crezut cu o vei distruge. uite`o dupa putin tp: zambeste si e dulce

"•Inca o seara incepe gratios. Parfum in aer. Nimeni nu sta jos. Pahare pline. Agitatie. Si fetele fac senzatie! •"; D/

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi...

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut! Prin cate am trecut, si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

Cazi, te ridici, tot ce zici, e rabdare.Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.Dai tot ce ai, si ce n-ai, totusi pare.Ca nu te descurci sa ii pui lumea la picioare.

Spune-ti doar atat "nu-mi pasa" oricarei lovituri ce se iveste-n viata.Invata ca sentimentu-i pur cand e reciproc.Ca dragostea e foc, stinge si uita acest joc.

Vezi tu? Momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur!

Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie, iar fiecare spin e o realitate…

Da, Da, Da... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla