| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii.la ce varsta ati spus prima data "te iubesc". de curiozitatehee hee kiss kiss big hug si la ceilaltsi vot big grin

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Cand am invatat sa vorbesc... dar nu mai stiu daca prima oara a fost lu' mama sau lu' tata thinking laughing.
PS : daca te referi la baieti... nu am reusit inca sa gasesc iubirea adevarata. si nu cred ca la varsta mea se poate asa ceva. este doar un foc, care vine si trece la fel de repede. am incercat de cele mai multe ori sa nu ma atasez emotional de un baiat mai mult decat un prieten. poate doar din teama sa nu fiu dezamagita sau sa sufar pentru cineva care nu merita inca de la inceput osteneala. poate ca am vrut sa detin controlul in aceasta privinta, insa cred ca atunci cand o sa am parte de iubire adevarata, sper sa nu mi se intample exact lucrul de care mi-e frica cel mai tare. happy de ceva vreme insa m-am mai eliberat de propria stramsoare. si mi-am incalcat principiul. trebuie sa recunosc ca acum ma simt mult mai libera si mai deschisa. cine stie poate ca tocmai teama m-a facut sa nu vad ceea ce era important. concluzia : daca nu risti nu castigi. bafta la iubit. :X

16 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

5 ani venind cu o felicitare si o floare de ziua mamei.

| AddaBăă a răspuns:

La 11laughing

| AnGeL a răspuns:

Pe la 13

| Cattalina a răspuns:

Poi daca vorbim de un baiat thinking pe la 11 ani jumate rolling on the floor)

Daca vorbim despre parintii sau rude la care tin mult de cand stiu sa zic cuvintele astea laughing

Dar daca vorbim de amici sau amice de cand am invatat sa tin la cineva in modul potrivit :p...

| AudImagini a răspuns:

La cateva luni, lui mami

| lightmyfire a răspuns:

Buna.Nu e obligatoriu ca fiecare din noi sa zica la o anumita varsta "te iubesc". Spui daca vrei, cand vrei si cand simti.Eu de exemplu am zis la varsta de 11 anihappyNu realizam cate planuri, lacrimi si fericire poate avea aceste 2 cuvinte, dar totusi le-am zis.Dar tu? O zi minunata.

| Psihiatra a răspuns:

Pai...imediat ce am invatat sensul acestor 2 cuvinte sfinte

| AnneMarri a răspuns:

la 2 ani
dar la mami i-am spus, nu va ginditi la ce-i mai rau laughing

| alex13_4483 a răspuns:

Cu adevarat prima data la 13 ani dar am spus-o din suflet

| User a răspuns:

Cand l-am descoperit pe Jack. Stii ce bun e?

| JustmeO a răspuns:

Pe la 14 anihee hee

| DeDe_2744 a răspuns:

La 13 u?

| gogaie a răspuns:

Răspunsul meu îl găsești aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/

| Mălinuşaaa explică:

Lightmyfire@ pe la vreo 13 ani laughing

| Mălinuşaaa explică:

Dede@ la fel big grin laughing pe la 13 ani big grin

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Thx for fundita kiss