| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am internet de la RDS. Jos in bara imi apar doua calculatoare care au in fata un triunghi galben cu semnul exclamarii (! ). In mod normal trebuie sa apara doua calculatoare fara acel triunghi. Iar daca tin mouse-ul pe ele imi apare :
Local Area Connection
Speend : 100.0
Status : Limited or no connectivity
Am dat pe repair si nimic.Netul imi merge.
P. s :

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa contactezi operatorul serviciului de net si cu siguranta te va ajuta. Inainte, mai reseteaza routerul odata scotandu-l din priza.

| GiGiV2 a răspuns:

Da si mie mi-a aparut scoate PC din priza si cand e scos scoate si routerul.
asta se intamnpla de la curent cand cade
sper ca te-am ajutat!