| Bibii08 a întrebat:

Heii! Vreau sa-mi fac un fel de Video-Blog, in care sa fac provocari, coveruri, etc..Si vreau sa completez numele. Adica vreau sa ma cheme Biie + inca ceva, ca la Nicole Cherry. Sau Bibii + inca ceva. Dau fundita.

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

Bibi Plus laughing
Păi dacă vrei să te cheme precum Nicole, caută şi tu un nume de fruct. ce zici de bibi stinky? nu ştiu de tine, mi-a venit pe moment şi îmi place. sper să-ţi placă şi ţie sau dacă nu ce zici de următoarele :

bibi check (idk)
bibi darling
bibi ibi
bibi (ai vreun actor/cântăreţ preferat? foloseşte-i numele!)

baftă!