| KriSt3n a întrebat:

Ajutorrr big grin soo, peste ceva timp e ziua colegei mele si habar nu am ce cadou sa ii iau big grin are 14 ani! happy Vaa rog spuneti. mi ce cadou as putea sa ii iau... aa si nu prea poarta bijuterii.

Răspuns Câştigător
| RDaria a răspuns:

Pai depinde ce stil are adica ce fel de persoana e...de ex daca e rockeritza iai un ceas in forma de chiatara, bocanci orice ceea ce stii ca e caracteristic stilului ei si i-ar placea

4 răspunsuri:
| raluca48 a răspuns:

Un ceas o prajitura de la cofetarie mai speciala nu stiu sper sa te ajute raspunsul meu

| Amy a răspuns:

Ii poti lua o esarfa, o rama in care sa pui poza ei, o bluza/tricou, ceva creme sau ce tine de machiaj(fond de ten, etc). bafta!

| NAdrian a răspuns:

Ori puneti mai multi si luati ceva mare...ce stiti ca vrea
ori dati bani
e cel mai bine

sall

| pwp a răspuns:

O esarfa
o bluja
un ceas
o carte