| euI a întrebat:

pe 26este ziua colegei mele de camera face 16 ani si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau. aveti voi ideei? dau fundita si voturi love struck

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun cadou pentru o prietena e acel cadou care ii demonstreaza ca i-ai daruit acel lucru din suflet si chiar te-ai gandit inainte sa ii daruesti ceva, nu ca i-ai cumparat un cadou doar asa sa nu zica lumea ca nu i-ai luat nimic.

Daca totusi nu ai nicio idee, ii poti cumpara un parfum, ceva frumos de imbracat sau cercei, bijuterii pe care le poti pune in acelasi pachetel cu o bratara a prieteniei facuta de tine de exemplu, sau cu o fotografie a voastra inramatawinking

Sper ca te-am ajutat!tongue Bafta la cumparatlove struck.

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Ii poti lua un parfum daca vrei sunt reprezentant Oriflame te pot ajuta
alte idei : ceas, lant argint

| Lady_1104 a răspuns:

Ce zici de un parfumthinking sau un ceas frms mare d mana cu strasuri.

| Wolfenstein a răspuns:

Salut. Ai putea sa ii iei 1 parfum un tricou o pereche de adidasi...1 colier o pereche de cercei... Funda?; x

| Lorry_4731 a răspuns:

Un ceas de miina de ex.de la dolce gabanna...e super de tot.eu am cadonat prietenei mele si i-a placut mult de tot...bafta

| alexandra_1554 a răspuns:

Ai putea sai iei ceva care sai aminteasca mereu de tine.cum ar fi un ursuletz de plusi dau o bijuteriewinking