| Mara_9790 a întrebat:

Heiiiwave... celor care v-a placut cartea "Romeo si Julieta", spune-ti-mi un motiv:de ce? ce va >impresionat?big grin

1 răspuns:
| Silviu0101 a răspuns:

Romeo si Julieta e o opera fantastica, am vazut atat varianta anime dar am si citit-o, este vorba despre o iubire imposibila intre 2 copi a celor 2 mari famili din Neo Verona Capulet(Julieta) si Montague ( Romeo) din cauza lor pana la umra ajung sa is dea viata unul pentru celalt, pentru ca macar pe lumea ceallta sa poata fi impreuna, dar e suuper crede-ma. Eu baiat si era sa plang daca iti vine sas crezi. happy