| DarkOrbitMoon a întrebat:

Romeo,Romeo unde esti tu Romeo?laughing

Ati citit "Romeo si Julieta"? V-a placut?

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Da, am citit. E okay cartea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

E lemnoasă.

| DarkOrbitMoon explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ai o carte de lemn, sau ce?laughingCa eu inca nu m-am prins.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu-mi plac astea lemnoase,le devoră cariile cerebrale în scurt timp, și nu apuc să diger cu ale mele papile gustative neuronale ceea ce am citit, că îmi lasă un gust de lemn, și pe deasupra, așchii cu venin literar stereotipic...etc.
Rămânem la lemn?
Lăsând gluma la o parte, este o carte reușită, doar că nu mă coafează astfel de opere dramatice în mod special.
Cheers.

| Resurrection a răspuns:

Da am citit-o a fost cam plictisitoare.

| CichasEmo a răspuns:

Da,e minunata!

| CatalinaKaty a răspuns:

Nu am citit-o, mi se pare prea dramatica.Imi plac cartile gen: John Saul-Se arata furia oarba, sau Orhideea Ucigasa de J.H Chase happy

| MariaVictoria a răspuns:

Buna.
Da,am citit. Pentru mine e plictisitoare laughing