| luiza_6649 a întrebat:

Hey all... ce jocuri mai stiti si voi?
ca m-am plictisit de alea vechi

plz spunetymi ce jukati voi cel mai multkiss

Răspuns Câştigător
| Effy12 a răspuns:

Hmm.Depinde daca te referi la jocuri online sau la jocuri pe care le downloadezi tu in Pc.La jocuri online cum a zis si crazyKido cam alea le joc si eu si pentru jocuri in Pc te sfatuiesc sa iti iei Nanny mania 2, Supple 2 sau 1 cum vrei tu.Si ce joc eu cel mai mult SIMS 3 eu super marfa da trebuie sa ai ceva memorie la Pc si o paca video buna.

2 răspunsuri:
| AdryanG a răspuns:

Scareface the world is yours, max payne 3, mafia2, si hitman 4 blood money sunt astea care le am eu acum

Iti recomand un far cry2.cryis 1 si 2, si getting up e cu grafitti

| FunkyLicious a răspuns:

Jocurile de pe facebook (cityville, farmville, cafeworld etc.)
sau alea de pe hi5: Superfun town, Build alot, SI NOH UITA. TE SI tu prin ele.thinking