| Alexandra_7889 a întrebat:

Hey buna...am un telefon samsung corby s3650 si vreau sa stiu cand vb la telefon cum fac ca daca ma mai suna cineva sa pot sa vad nu sa ii dea ocupat

plsss dau funda mare si vot:*

Răspuns Câştigător
| UtzZza a răspuns:

S inteleg ca vrei sa vezi cine te suna in timpul unui apel, nu sa ii dea ocupat acelei persoane.atunci intrii la setari--apeluri-- si cauti "apel in asteptare"si bifezi acolo. sper ca te-am ajutat putin

1 răspuns:
| chriss_4644 a răspuns:

Intri la setari apeluri apoi apeluri vocale si acolo scrie apel in asteptare dai ok si activezi. sper ca te-am ajutat