| Stefania a întrebat:

Cam cat costa un telefon Samsung S3650 Corby?

Răspuns Câştigător
| viorelleu a răspuns:

Cam 350-380-400,nu face mai mult! dar un lucru sa stii:sa nu iei telefonul imediat unde ai gasit primul magazin.o alegere buna se face prin vreo citeva magazine unde vei vedea si diferenta de pret.succes

6 răspunsuri:
| Raduu a răspuns:

In jur de 350 lei - 450 lei big grin

| αŁз a răspuns:

Http://www.compari.ro/......p38837836/ Daca Il vrei Nou intre 380, 00 RON - 585, 60 RON

| Anna04 a răspuns:

Eu am dat p el 4-5 milioane

| djandrei a răspuns:

332 ron

| lyaa a răspuns:

E in jur de 4 milioane 4-5 maxim big grin. si ti'l recomand, nu il am eu, dar cunosc multe persoane si e foarte bunwinking. si memorie si poze clare happy