| JustLiveYourLife a întrebat:

Heybig grin! Am o intrebare : Cam cat costa un tuns pentru fete? (in general). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PaulaaIoanaaaaaa a răspuns:

Depinde ce tuns! Dar in general(eu asa stiu) intre 10-20 lei. Daca nu am nimerit.SCUZE! :X

5 răspunsuri:
| Alexandra_5259 a răspuns:

Depinde,daca vrei scurt, te costa cam 15 lei dar daca vrei mai lung si mai,, pompos'' ca sa zic asa te costa in jur de 20 lei sau 25 lei.

| Pufuh a răspuns:

Un tuns difera de cat de lung este parul. Daca ai parul mediu costa cam 8 lei. daca ai mai lung coste in jur de 10 lei.Dar depinde si de frizeriewinking. sper ca ti-am fost de folos:*

| Lollάღ a răspuns:

Vreo 10 - 15 lei
Depinde si cine si unde te tunde.

| katy a răspuns:

Depinde de salon, preturile variaza

| ΛᄂΣX a răspuns:

5-10 lei