| Lisaaaaa a întrebat:

Heybig grin
Dati`mi va rog un site cu fete tunse` in scarii

1 răspuns:
| Arisu a răspuns:

Eu sunt tunsa in scari si regret foarte muld de asta! am parul pina mai jos de umeri si oricum nu-mi pot face nici o coafura normala
Daca din intimplare vrei sa te tunzii in scari.mai bine sa nu o faci! crede-ma am vurt si eu si am fcaut un lucru rau si acum regret, mai bine invatsa din freselile altora decit din propriile! happy
scuze, dar e parerea mea si scuze pentru ca ti-am tinut morala si nu ti-am dat site cu poze big grinwinking