| FroddoLikesBlood a întrebat:

Hey. http://nexttopmodel.a1.ro/......el-82.html cum se numeste melodia din acest video de la minutul 06:38? si de la minutul 07:58 si de la 09:12.sunt trei meldii diferite uitati`va de la mintutul repsectiv si daca stiti cum se numesc mersii mult. dau funda. help!:(

2 răspunsuri:
| Biia_1274 a răspuns:

Melodia de la minutul 9:12 este : Natalia Kills-Mirrors; de la minutul 7:58 este :Britney Spears-Hold it against me, iar cea de la 6:38 nu stiu sa iti spun thinking Sper ca te-am ajutat! Pup:*

| Biia_1274 a răspuns:

Hei.La minutul 9:12 e piesa :Natalia Kills-Mirrors si la 7:58 e : Britney Spears-Hold it against me, iar la 06:38 nu stiu thinking Sper ca te-am ajutat