| MrsC a întrebat:

Am nevoie urgenta raspuns de la cei care au CyberLink YouCam.
inainte imi mergea, dar acum nu mai pot deschide programul... ce sa fac thinking
unde trebuie sa dau?

Help TPU...
dau funda

Răspuns Câştigător
| EdiGoldut a răspuns:

Am avut Cyberlink Youcam, si mie m-i s-a intamplat la fel, e posibil sa fie cauzat din cauza ''windows compatibilitty'' cum poti rezolva:
1. Dam click dreapta la my computer si dam 'propreties'
2. Dam pe Advanced system settings din coloana din stanga sus
3. Dam la ''Advanced''
4.La performance da ''settings''
5. Dam pe DATA Execution prev.
6. Dam pe ''Add'' si adaugam programul, ( executabilul ---. exe )
7. Dupa rulam programul
Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta happy