| ANONIM10000000000 a întrebat:

Cum salvez pozele facut in CyberLink YouCam din programs? DAU funditawinking

Răspuns Câştigător
| klimt a răspuns:

Nu am programul, dar am vazut ceva imagini pe google, ai avea ca posibilitati doua variante, incearca butonul cu segeata albastra de sus unde scrie Cyberlink, sau incearca cu iconita ca un folder si o segeata, daca nu merge nici asa, mai incearca si alte iconite daca astea 2 nu merg happy fa-i un printscreen si apoi te bagi intr-un program de unde o salvezi, si paint e foarte bun pentru printscreen-uriwinkingBafta!

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

Salut. E foarte simplu, se salveaza automat in calculatorul tau, doar ca nu stii tu unde. Incearca in folderul unde e instalata camera, sau undeva prin MyDocuments. Bafta, Costi!