| dragutza98 a întrebat:

am si eu o intrebare
ce haine se poarta primavara asta?
funda!

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Tendintele in ceea ce priveste stilul vestimentar difera, bineinteles, in functie de stilul fiecauiawinking
nuantele de rosu vor fi in top in acest an.paleta de tonuri este extrem de ampla,practic aproape orice nuanta de rosu va putea fi folosita in tinutele talehappycombinatia alb negru este practic nemuriutoare; xorice nuanta de maro, bej sau crem va fi extrem shic si purtando, vei arata eleganta.verdele este un adevarat trendwinkingbleumarinul ramjane in tendinte,fiind usor de combinat cu o gama lunga de culori,usor de adaptat la orice still vestimentar si il putem considera chiar noul negru,fiind la fel de versatil ca acesta,dar mai putin dur si recewinking. acum ca stii ce culori sunt la moda,poti sa mergi sati cumperi garderoba pentru sezonul ce vnehappy
ca haine se poarta i nspecial rochii inflorate,jeansi,tenisi,adidasi,blugi rupti,tricouri funny si shic,ochelari de soare,palarii, sandale. oricum, ceva elegant.
bafta la shooping! funda/smugplzz!

2 răspunsuri:
| dragutza98 explică:

Merci pentru raspunsuri