| IaMwHoIaM3 a întrebat:

cand incepe noul sezon din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| ddeenniissa a răspuns:

Sezonul al 4-lea?
25 martie 2013
http://www.clicksud.com/2012/12/pariu-cu-viata-sezonul-4.html

14 răspunsuri:
| IaMwHoIaM3 explică (pentru ddeenniissa):

Mersi mult!

| DDCC a răspuns (pentru IaMwHoIaM3):

winking

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru DDCC):

Incepe pe 13 martieee, nu pe 25!

| ddeenniissa a răspuns:

Incepe pe 13 martie 2013.

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Fara suparare ca ma bag... dar si pe pagina oficiala Pariu cu Viata scrie la descriere pe facebook "Noul sezon, al patrulea incepe pe data de 13 martie"SI eu ma duc la cocnertul de la Severin cu VIP si ii intreb sa te convig si dupa concert iti las mesaj happyNu te mai grabi sa dai funditele, pe raspunsuri gresite, fara suparare! SUCCES!

| IaMwHoIaM3 explică (pentru SoreMihalacheSorina):

Ms mult!

| DDCC a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

13? :-?
Aici am găsit că cică pe 4 Martie
http://bloguluilouie.blogspot.ro/......pe-in.html
Sau mai bine zis luna Martie.

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru DDCC):

Incepe pe 13 martie!

| DDCC a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Ok, am înțeles.
S-a întâmplat să greșesc și eu.
It wasn't supposed to happen.

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru DDCC):

Da, se mai întâmplă..asta este! Oricum nu s-a suparat nimeni, stai linistita! Nu exista om sa nu greseasca, chiar daca zic ei ca nu!

| DDCC a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Da, dar nu și eu, n-am voie.
P.S. Sunt băiat.

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru DDCC):

Cum sa nu ai voie, la ce te referi? Nu zice nimeni, Strict tu nu ai voie sa gresesti! laughingSi scuze... happy A m crezut ca esti fata

| DDCC a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Nu-i nimic.
Păi așa e, nu am.
Mă rog, să încheiem subiectul.

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru DDCC):

Da.dar mie mai imi trebuie cateva raspunsuri, pentru tricou..si...mai scriu pe aici ceva... daca e nu lua in seama happy Scuze! SUCCES!@