| ideifixeneatinse a întrebat:

ce sa scriu la blog in loc de welcome? niste idei pentru prima pagina?happy
dau funda mersi mult

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Depinde ce scrii pe blog. Eu, de exemplu, nu am scris nimic în loc de "welcome" şi cititorii nu par să fie mai puţin interesaţi. Dar poţi scrie, de exemplu... "If you're here, you're awesome!".
Pe prima pagină te sfătuiesc să nu pui foarte multe, deoarece o pagină încărcată este mai greu de urmărit şi se încarcă şi foarte greu. Dacă ai blogul pe blogspot, obiectele gadget cu follow-erii, blogroll-ul şi arhiva sunt mai mult decât suficiente.
Dacă vrei, mai trage cu ochiul pe aici. http://pumpkinpie94.blogspot.com/
Dacă vrei să te ajut cu nişte şabloane mai interesante, îmi poţi da un mesaj privat.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat