| NanaBaby a întrebat:

Cine imi da idei ce sa scriu pe blog :]?

Răspuns Câştigător
| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hey!^^
Imi trimiti si mie blog-ul tau?:d
Poti sa scrii despre: prietenii tai, un mic about me, despre un anume sentiment, despre o temere a ta, despre chestii banale ca: nu cred ca in extraterestrii sau sfarsitul pamantului... Poti sa mai scrii despre o poveste imventata de tine sau un auto-portret in care sa folosesti multe figuri de stil big grin!

10 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Inearca sa scrie despre cupa mondiala :d

| Face2face a răspuns:

Ai putea scrie despre ce doresti tu. De exemplu ce simti, ceva amuzat ce ti s-a intamplat, amintiri din copilarie, orice crezi ca iti place tie si de sigur si cititorului. Ai putea comenta diferite filmulete de pe youtube. Ai putea ironiza diferite personaje din luma reala. Mi-a facut placere sa te ajut si sper sa iti fie de folos ideile mele. Spor la scris!happy

| jocuri888 a răspuns:

Retete culinaretongue si daca te pricepi poti face si videotongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii orice
daca vezi ceva interesant la tv de ex
sau ce ai facut azi
despre tine sau ce probleme ai poate iti da cineva vreun sfat.
:)

http://crazilixi.blogspot.com
blogul meu
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii multe prostii si injuraturi:'))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie si tu ce ai facut azi. ieri ce ai in minte. ce simti :-? am si eu un blog de 2 zilee =)) si mi.se intampla la fell! :-? da mereu tb sa gasesti un subiectt!;) -> http://otigarasiunsfat.blogspot.com :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai imaginatie buna scrie si u o poveste din mintea ta asa cum fac eu...sau scrie despre ce ai facut u vara.amintiri din copilarie ceva

| fetitsaa a răspuns:

Pai eu asta ma copiat.oo!laughing

dar sper sa te ajutee:X

diin locul in care esti(pc, laptop)
ridica.te->fa stanga->fa 7 pasi din locul in care esti->ridica privirea->uita.te fix 7 secunde->intoarce.te la pc si scrie ce ai vazutlaughinglaughing

| EmoSceneGirl a răspuns:

Pai...scrie despre ce ai facut azi,despre tine,despre un film vazut,despre viata ta, daca ai auzit cumva ceva despre o vedeta scrie ce s-a intamplat cu vedeta respectiva sau poti scrie ce parere ai avut dspre ce s-a intamplat, poti scrie despre moda si poate chiar despre stilul tau sau daca ai citit o carte interesanta scrie ce parere ai avut despre ea sau poti scrie si cateva idei principale.

http://covaci-tiffany.blogspot.com/
asta ii blogul meu.acuma am scris doar despre mine ca blogul il am doar de ieri dar eu scriu zilnic cate ceva si daca vrei te poti uita. poate ca iti vin niste ideei. Spor la scris.