| Marya_4423 a întrebat:

Hey TPU`happy! Dati`mi sh mie niste status`uri noi da nu care le gasesti peste tot unele mai noi sh speciale.Gen de Fizte, fericire, prietenie, despartire, indiferenta, tristete pentru tarfeoh go on... Dau fundita pentru cele mai multe sh frumoasee >big grin

Răspuns Câştigător
| Floriii a răspuns:

Give me your best smile!love struck:*:*happyhappy!

Dispari din gândul meu, te rog, pleacă...

iti place la nebunie cand bat apropouri ca te iubesc!

Nu ma suporta lumeaabatting eyelashes.OK.super taree:X

O simpla melodie, un sentiment placut love struck`

I love you more than I did before.

"Iubeste ´... Uita talk to the hand Iarta dar´ Nki odata talk to the hand Totul happy!"

•[Stau în acelaşi pat. In care nOiii =x Impreună făceam păcate!] =D.•

.• Stiie biine ce vrea! =x si pe tiine te.a aranJat deja!~xD

rOz e culOarea ce`O pOrt;> rOz a fost primul` meu` tuOrt.

te-am dat pe spate cu al mew stiiil de copil teriiibil

Decat sa le dau satiiisfactie. CelOr ce vor sa ma vada cazand! Mai bine. ma daram siingura =]] Sh`o sa cad razand! =]

viata`!

~ Biine, te voi Lasa cu ea! Dar, pe miiine m.aii piierdut deja!

Nu arunc cuviiinte inaiiinte;] Ca lucruri ce se siiimt :] Nu` se spOn prin cuviiinte`!•

Non stop mana de mana...¦

. pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

• intelege ca nu vreau 0 relatiie doar de 0 vara`! xD ca inima nu.mi bate doar cand e frumos afara`! =x

~ Mi.as dori sa fim Odata nOi dOi! nOi dOi cu nOi! nOi dOi in dOi! Si tot asa apoi!

Arunca si tu putiiin pamant cand O sa mOr. Siii prefate macar ca O sa iti fiiie dor"

eii se prefac ca ne iubesc iar noi ne prefacem ca ii credem! =x

si imi sp0neai ca s0nt c0piilar0asa!; x atunci:iarta.ma dar nu s0nt pregatiita pentru 0 relatiie seri0asa!=x

RisCa si viSeaza!

Se vede in ochii ei ca doar la el se gandeste :]

Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant...; x

Azi ploua... Cu iubire!

Daca NU te` caut nu inseamna` ca ` nu mi`e D0R`!
; x

yO sper ca ai inteles ca te iubesc...dar daca nu...iti desenez!

persOnalitatea noaStra ne'a scapat de greu pentru ca ce e frumos ii plaCe si lhu' Dumnezeu!; x

• Hei! hai sa iti mai spun cevaa;;]`! Taci si asculta asaa:X. Mi-e dor de privirea ta!

Sunt doar realistaaa...Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa! "

Stop dreaming and move back to reality.happy

wake UP girl! traiesti in vise!

FunditSsă?`:d

3 răspunsuri:
| IHateLuvStorys a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=1280&page=5

aici gasesti cate vrei...sunt 200 de pagini pline cu statusuri:*:*

| Bublles a răspuns:

Cee... fite ai!laughing Darrr pacat ca nu sunt la moda
Esti o pata imbcsita in cuvantul 'Ptietenie"
Invata`sa plangi fara [lacrimi], sa gandesti cand ar trebui sa [plangi], sa [uiti]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]...invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE].
De ce te miri cand iti spun "te iubesc?" Pt ca.a trecut atata timp, iar tu ai uitat sa visezi!
Si... acea voce dura-mi spune"Ai gresit mult si uite.l-ai pierdut!"
Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!"
O voce parca'mi spune---> "N'ai procedat corect"...
Totusi alta imi spune --->"Ai procedat perfect"
Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"
Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti, pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."
"Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta.si nu vei mai gasi una ca a mea
←♥→Uita-te atent, nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→
spun'i Stop cand te streseaza! Explica'i cand exagereaza Nu-n telege abereaza! Spune'i Pa si se calmeaza:X