| madalina_4528 a întrebat:

deci cum as putea sa imi schimb la un album de pe facebook poza? nu la profil la un album cu poze pur si simplu nu mai stiu cum sa o fac cine ma ajuta fundita :*

Răspuns Câştigător
| PinkLips847 a răspuns:

Deci intri in acel album si dai clik pe edit album. Iti va aparea o pagina cu pozele. Mergi la cea pe care o doresti si in coltul din dreapta sus iti va aparea o sagetuta. Dai clik pe ea si Iti va aparea: Make picture the cover of album sau ceva de genu.
Sper ca te-am ajutatbig grin