| dani97 a întrebat:

era un film in care jucau steven segal, arnold si dolph longer. cum se numea filmul? eu stiu ca era ceva de genul under fight? va rog ajutati-ma repede. funda. multumesc anticipat!:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Asta e filmul am cautat acum The Expendables

3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Hmm nu stiu poate Exependables dacal sti marog incearca altele de actiune cum ar fi The mechanic sau krank sau transporter etc hai baftahappy

| XalexandraX a răspuns:

Mai multe detalii din film...

| dani97 explică (pentru XalexandraX):

Mi-a zis un prieten ca erau multe explozii....si se numea ceva gen under fight si jucau actorii de sus