| NushFRA a întrebat:

In prima zi de scoala trebuie sa imi iau ghiozdanul cu mine?

Răspuns Câştigător
| Anonima32145 a răspuns:

Logic. Anul trecut cand eram a 8-a foarte putini si-au luat ghiozdan in prima zi si isi carau manualele in punga laughing))

4 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu,de ce sa îl iei, daca trebuie sa notezi ceva scrii pe telefon.

| Anonima975 a răspuns:

Ia-l pentru ca vei primi manualele și nu cred ca vrei sa le duci în mana pana acasă happy

| cristian200313 a răspuns:

Da, desigur, ca in prima zi se da manualele si nu ai cu ce sa tii manualele, mai bine vii cu ghiozdanul

| Andreeush a răspuns:

Logic că da, doar te duci la școală.
Nu știu cum e acum, dar când eu eram în liceu în prima zi se dădeau cărțile.