| user643890655 a întrebat:

Buna! In prima zi de scoala se merge cu ghiozdanul sau cu o plasa?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

In prima zi se merge cu flori pe care le vei imparti profesorilor si d-nei de serviciu careia ii vei multumi pentru fiecare clasa curata pe care o vei avea! Ia o mapa usoara si ceva de scris! Numai bine!

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Se merge cu ce vrei tu boss poți sa iei ce vrei tu numai tu sa mergi la școală

| HuaweiCorporation a răspuns:

Iti sugerez sa folosesti plasa aia pentru a te apara de copiii care se vor lua eventual de tine, sau pentru a prinde animale mici. Tu alegi, dar eu zic ca cu rucsacul nu prea ai ce sa faci, doar sa cari cartile. Totusi, daca chiar e necesar l-ai putea folosi ca si pe plasa. (Nu e la fel de bun)