| εмiLч97 a întrebat:

happy
In ultimul timp imi place revista POPCORN dar tata nu este de acord sa colectionez acesta revista... spune ca este o revista cam cum este CANCAN/CIAO... e cam greu de convis asa ca as vrea sa va intreb cum as putea sa il conving?sad

Răspuns Câştigător
| euzictutaci a răspuns:

Buna!

Pai ai putea sa ii spui pur si simplu ca iti place sa o citesti deoarece e interesanta si da si sfaturi in moda, chesti de fetewinking

Sau daca tot nu reusesti ai putea vorbi cu mama ta, matusa ta etc. o ruda mai apropiata care sa vb la randul sau cu tatal tauwinking

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutorwinking, iar daca da poate imi acorzi si funditabatting eyelashes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat