| aNoNiM_3767 a întrebat:

vreau sa fac rost de bani... app sunt minora (da nu de genu vinde lucruri sau plimba cainele sauspala vaselaughing) FONDAAlove struck

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

Uite id meu printesa_ubita2000 te ajut eu...te pot inscrie ca reprezentant la avon.castigi banii cadouri destul de valoroase si comanda vine la domiciliu. practic tu decat dai comanda prin telwinkingwinking

2 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Pe centura cu tine. Cere parintilor bani, doar ei te intretin, nu?!

| kroko a răspuns:

Ceri de la mama happy