| anonim_4396 a întrebat:

Hey, nu stiti cum as putea face rost de niste bani? Dar sa nu`mi spuneti alde fa curat prin vecini, plimba cainele, imparte ziare etc.
|Funda|?big grin

Răspuns Câştigător
| Madalinaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ai putea sa strangi banii pe care ti dau parintii dimineata, sa vinzi niste postere la niste colegi ( asta doar daca ai postere ) sau niste reviste mai vechi de exemplu cere nu se mai gasesc la chioscuri sau de daca dai tema la vreun coleg sa o copie ii zici sa iti dea bani.

13 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Banui ca esti baiat. daca erai fata iti vindeam eu un pont

| Katherineeeeee a răspuns (pentru eandopuncttk):

Sunt eu fata :* ce pont smugsmug?

| eandopuncttk a răspuns (pentru Katherineeeeee):

Sincer, nu. esti prea micuta happy

| Katherineeeeee a răspuns (pentru eandopuncttk):

Pe varianta sau cum?rolling on the floor) oricum asta era raspunsu nu rolling on the floor))? crezi ca nu m-am prins?

| eandopuncttk a răspuns (pentru Katherineeeeee):

happy bravo

| 0rlando a răspuns:

Dacă ar fi atât de usor...

| AllysaDeea a răspuns:

Pai nu stiu... vinde niste chestii de ale tale pe la cunoscuti

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Angajeazate...

| mihaela2808 a răspuns:

Cere-le parintilor.Sau le poti cere alocatia. Orice copil ar trebui sa primeasca alocatia lui.

| senstein a răspuns:

Daca nu vrei niciuna din alea, pune-ti curul la bataie (daca stii la ce ma refer), o sa scoti cat salariul mamei si tata tau pe 2 luni in 5 ore.

| claudiuSn a răspuns:

La pariuri happy

| zuzanca a răspuns:

Bun raspuns andoando cred ca ne gandim la acelasi lucru. pune mana si munceste ca nu o sa iti dea nimeni bani daca stai degeaba. acum depinde si cati ani ai, ca nu te angajeaza nimeni daca esti minor...

| anonim1893 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa muncesti pentru ca numai asa poti sa castigi niste bani.bafta happy