| TwilightSaga4Ever a întrebat:

Hey! Verisorul meu m-a rugat sa-i fac cont pe FooPets, i-am facut, dar acum e diferit.
Am si eu cont, dar il am de un an si ceva.
Deci imi poate zice cineva cum poti adopta un caine fara sa devi membru?
P. s:i-am facut cont dar nu are animalul pe care l-a ales la inceput.

FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la un oarecare petshop si adopti un caine. mare smecherie

| dasadasayahooro a răspuns:

Www.facebook.com/carageagaby . cu deosebit respect va rog sa dati un like pe profilul acestei pagini de facebook .ajutati copii bolnavi de cancer iar daca doriti , distribuiti pagina 1 like = 1 $