| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Cum poti sa devi membru senior?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| Siracuzia a răspuns:

Avand minim 100 de raspunsuri date si minim 10 zile vechime pe site.

| Skylerx a răspuns:

Pai raspunzi la intrebari, pui intrebari, dai voturi, primesti voturi... etc. Eu sunt membru senior happy Tu esti junior nu? Lasa ca o sa devii si tu! >big grin

| Mysteriouss a răspuns:

Buna! ca sa devii membru senior TREBUIE sa raspunzi minim la 100 de intrebari si minim 10 zile de cand ai! Bafta!

| Mysteriouss a răspuns:

Buna! ca sa devii membru senior trebuie sa raspunzi minim la 100 de intrebari si minim 10 zile de cand ai! Bafta!

| sebastian1999 a răspuns:

Raspunsul bun l-a dat VesnicRatacitoare; ea merita funda