| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau și eu un nume de fb.Ma cheamă Lorena.
Fără nume de genu "Lorenutza","...Tha" sau nume cu litere ciudate.
Mulțumesc!
Ofer funda celui mai bun răspuns.❤
P.S. Habar n-am la ce categorie sa pun intreabarea.

7 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Lorix O'Brien.

| AlexBrooK00 a răspuns:

LoriSeenzone sau Lori QueeN sau Lori Abis sau Lori Ploae sau Lori Panda sau Lori O' sau Lori KHz

| SuperSmart a răspuns:

Lori

| NAT0 a răspuns:

Lorenutza șhi atât.
Îți pui doar Lorena, zici că ai nevoie de un nume special, poftim.
Lorix Lorena. laughing sau îți pui doar Lorena.

| Mihaelablabla a răspuns:

Lorenn/ Lorenne

| vanilla80 a răspuns:

Nu vă înțeleg de ce ajungeți să copiați asemenea prostii, „Lorenutza tha", dacă te uiți pe un site cu nimfomane vei vedea și acolo descriei de genul, Adina tha, îndeplinesc orice fantezii, ce aveți copii?

| Radu345 a răspuns (pentru vanilla80):

Tocmai,am spus FĂRĂ chestii de genu.