| anonim_4396 a întrebat:

Heyykiss! Acum cateva zile mi-am facut niste grupuri de prieten in lista de messenger: fete baieti, etc.In fine a doua zi dupa ce le-am facut am vrut sa le sterg, am mutat toate contactele in vechiul grup numit : Friends. Insa nu stiu de ce mi-au aparut cate doua grupuri din fiecare... le-am sters pe toate si contactele au ramas la Friends dar de fiecare data cand ies dupa mess a doua zis sau mai tarziu imi apar din nou grupurile acelea si iduri-lr alandala. unde nu trebuie... Ajutorr! ce sa fac?sigh Dau fundita`!kisslove struck
P. S: Am messengeru dat in spaniola(11 versiune veche) cum fac sal dau in ebgleza sau romana?:d Dau si voturiilove struck! Bye.kiss

1 răspuns:
| corinutza43 a răspuns:

Buna iulico cf? nu stiu sa iti rasp la intrebare as fi vr sa te ajut dar nu stiulaughing